(door Johanny) De verschijnselen kennen degene die onderzeil zijn geweest:
Vermoeidheid, niet/nauwelijks helder kunnen denken, het droge hoesten
Hele dagen slapen even eruit en er direct weer in wankel lopend Je bij het douchen
Alert(zijn) vasthouden. Alles blijft 14 dagen en langer wachten tot je weer energie hebt om op te ruimen, te stofzuigen.
De kinderen kwamen even langs een bloemetje brengen en wat boodschappen. Zo hartverwarmend je kinderen en kleinkinderen in die rol te ervaren.
Het steeds innemen van Nano zink goud magnesium en het brouwsel van biologische grapefruits met kinine wat een vriendin gemaakt had en rondbracht bij de vele zieken die hoestend waren. De hele nacht, ik dus ook ..en dit hielp, aangevuld met later Echinacea van bloem en een hoestdrankje. Toen het zo goed als over was. Je hebt geen idee hoelang dit gaat duren en leeft –slaapt bij de dag.
Al direct heb ik de EHBO Methode van de MIR ingezet bij knellende benauwdheid: ik aaide heel snel zeggend achterelkaar MirMethode met een hand op de keel over de ander heen waardoor het ook zo weer verdween. Dit had ik als ervaring in mijn rugzak bij andere pijnklachten die plots opkwamen en ervaren dat dit snel werkte. Geen moment was ik bang in het ziekenhuis terecht te komen of te stikken – door dit te Doen.
Nu toen ik weer een beetje helder kon denken en ook weer meer energie ook had en ik al die tijd al de vreemde energie door dit lichaam voelde dat AI aanvoelde en in de virussen huishouding maar ook zich wou vestigen in de bacteriën huishouding van mijn lichaam hier.
Stuk bij stuk heb ik al mijn organen waargenomen en ook daarbij de opdracht gegeven alle AI-toevoegingen en daaraan gekoppelde negatieve hologrammen opdrachten dit te beëindigen in alle dimensies. Ook in het hart, pijnappelklier ruggenmergkanaal met zijn vloeistoffen, botten beenmerg en longvliezen. Daar heb ik meerdere keren dit herhaald net zolang tot ik voelde.
En wist dat het overal uit elke cel vertrokken /verwijderd was. Hierdoor werd ik weer helderder en kon mij Zelf weer beter ervaren ook… de leiding van hieruit weer ervaren.
Tijdens de eerste 14 dagen gingen alle ervaringen van mijn leven aan mij voorbij van baby tot school –reizen door landen, studie’s – werk overal – mensen die voorbijkwamen zoveel dat ik het ervaarde als een bijna dood ervaring… Waarin je ervaart dat alles aan je voorbijgaat en je alles nog eens opnieuw waarneemt en doorvoelt. Alleen nu uitgesmeerd over meerdere dagen.
Ik besefte dat dit een grote schoonmaak was en ik in een ander vaarwater terecht kwam hierdoor. Heel even heb ik mij afgevraagd of ik dan zo zou vertrekken van hier maar daar was een heel duidelijk gevoel van nee. Ik voorbereide mij voor een doorgang.
Gisteren toen iemand nog met mij mee waarnam over de nog hangende sluiers, werd er samen waargenomen dat er in de longen een zwarte schijf aanwezig was van materiaal die uit meteorieten naar hier de aarde waren gekomen met juist daarin AI informatie en ook programma’s die ons aankoppelen aan het elektrische AI programma.
Het hele hologram en dat is met heel veel lagen van het Corona programma verwijderd.
Blijvend multi …ook alle mogelijke herhalingen.
Ik heb dit ook gevoeld bij Sunghite dat deze een andere bron had… dan mijn oorspronkelijk bron. En ook in mijn lichaam andere dingen deed dan ik voor mijZelf wenste.
Zelf heb ik dit waargenomen en losgekoppeld van de steen en mijn lichaam multi-dimensioneel … en ook de vele programma’s die hierin toegevoegd zijn.
Dit nu nog eens herhaald … mogelijk komt dit nog op andere wijze toegevoegd naar ons.
Zoals wij weten dat er in de lucht o.a. metalen door chemtrails weer op ons voedsel terecht komt.
Het waarnemen van ons voedsel, water en lucht is zeker nodig met je Team van thuis.
Ik adem kosmische lucht in en uit als wezen.
Gouden groet, J
Je moet inloggen om een reactie te plaatsen.