CROWDPOWER

In het afgelopen jaar heeft het woord ‘samen’ in onze ‘samen’leving een wel erg bizarre invulling gekregen. Hoewel het overal opduikt en veelal gebruikt wordt om ons te doen geloven dat we met elkaar ergens tegen strijden in het belang van ons allen, is voor wie wil zien duidelijk dat er steeds minder sprake is van een écht samen en de Orwelliaanse ‘nieuwspraak’ méér dan ooit wordt ingezet om ons uit elkaar te drijven.

De slogan ‘Met elkaar, voor elkaar’, die o.a. op de bussen van het streekvervoer te lezen is -vergezeld van de cijfers 999-, is een mooi voorbeeld van de grote omkering die ons gigantisch misleidt en onder meer het massale dragen van mindcaps en het houden van afstand aannemelijk tracht te maken.

Het ‘verdeel en heers’ principe viert hoogtij, zowel in het groot als in het klein. We worden op slinkse wijze tegen elkaar op gezet en verleid anderen te stigmatiseren als ‘makke schapen’, dan wel ‘complotdenkers’ of ‘virusgekkies’. Uiteraard zijn ook alle maatregelen erop gericht ons vooral NIET met elkaar te verbinden. Achter de schermen is immers geweten welke kracht wij mensen in ons dragen wanneer we wérkelijk gaan samenwerken en de informatie en broncodes die ieder in zich draagt bewust uitwisselen en samen brengen.

Door alles wat gaande is wordt bij zeer velen het oertrauma van de mens getriggerd. Het trauma dat verbonden is met de val uit het paradijs, waarbij we in de afscheiding en uit de verbinding met elkaar zijn geraakt.

Vrijwel iedereen kent ergens wel het gevoel van eenzaamheid, van niet gezien of gehoord te worden, er niet bij te horen, niet goed genoeg te zijn of buitengesloten te worden. Het zijn gevoelens die zomaar te herleiden zouden kunnen zijn tot de val uit de eenheid, die in feite een grote val in bewustzijn was ten gevolge van het eten van de Apple, zoals het verhaal vertelt.

Het bovenstaande trauma is een collectief programma, dat velen in meer of mindere mate doet twijfelen aan zichzelf en een leven lang bezighoudt. Talloze therapeuten hebben het er druk mee, maar bovenal worden we hierdoor afgeleid van ons diepe weten dat er niets mis is met ons, maar dat we heelheidswezens zijn en oneindig bewust. Zolang we blijven denken dat we een probleem hebben zullen we niet alleen via onze mind blijven zoeken naar oplossingen, maar zijn we ook niet in staat ons wezenlijk met elkaar te verbinden.

Allerlei persoonlijkheidsstoornissen, maar ook patronen die minder zichtbaar zijn, lopen als verstoringen door ons mensen heen en staan tussen ons in. Ze zijn herkenbaar in gedragingen als b.v. het sluiten van compromissen met onszelf of de ander, pleasen, het plegen van verraad, van achterbaksheid of het sluiten van bondjes, met uitsluiting van anderen. Deze verstoringen zijn op zowel grote als kleine schaal binnen deze werkelijkheid operationeel en dienen ons absoluut niet.

De introductie van het wereldwijde web heeft ons destijds de mogelijkheid geboden ons wereldwijd digitaal met elkaar te verbinden. Wat de intelligenties achter bedrijven als Apple echter wisten was dat een kunstmatig web als het internet ons vasthoudt in de mind en per definitie gevoelig is voor allerlei verstoringen en virussen, waardoor de zuiverheid verre van gewaarborgd is.

De digitale wijze van communiceren heeft ons nog verder af gebracht van onze van oorsprong telepathische vermogens. Het mag duidelijk zijn dat telepathie slechts mogelijk is als we ons in ons hart volledig afstemmen op onszelf en elkaar als onderdeel van de kosmische intelligentie of het levensveld. Ons hartsbewustzijn, waarmee we wezenlijk verbinding maken met elkaar en alle andere levensvormen, is organisch van aard en draagt geheel andere codes in zich dan de digitale codes waaruit deze werkelijkheid is opgebouwd.      

Het is van groot belang dat we gaan herkennen hoe we zowel openlijk als subtiel gechanteerd worden om het verdeel en heers regime niet alleen in stand te houden, maar zelfs te versterken. Achterdocht, wantrouwen en haat worden doorlopend zeer bewust gezaaid en drijven ons langzaam maar zeker tot het punt waarop we werkelijk samen dienen te gaan staan. We kunnen toch niet langer akkoord gaan met alle pogingen ons uit elkaar te drijven, wég uit de eenheid, elkaar bevechtend in plaats van samen te werken?!

Verstoringen van velerlei aard dienen opgespoord en benoemd te worden. De angst die ons weerhoudt ons hierover uit te spreken is een illusie en dient slechts om ons uit elkaar te drijven. Het is zaak dat we elkaar weer recht in de ogen durven kijken en de handen ineen slaan. Dat we elkaar weer gaan herkennen, steunen en ons volledig open stellen voor ieder ander, ongeacht zijn visie.

Onlangs gaf iemand het mooie voorbeeld van een groep ganzen die in formatie vliegt. Ze vliegen samen naar een andere plek, waarbij ze beurtelings de leiding nemen en vooraan vliegen. Wanneer een gans tijdelijk wat minder krachtig is wordt hij door de anderen uit de wind gehouden en ze laten elkaar nooit alleen. Ze communiceren hierbij telepathisch.

Het illustreert voor mij waar ook wij mensen toe worden opgeroepen: Mét elkaar, vóór elkaar, in plaats van tégen en úit elkaar! Misschien zijn we nog ver van echt telepathisch communiceren met elkaar, maar alles is mogelijk als we samen gaan staan en kiezen voor openheid en eerlijkheid. We mogen geen concessies meer doen aan datgene waartoe wij als mensen samen in staat zijn. Dat is ware crowdpower!