Kunst in de kosmos – Don Pettit

Weergave van 1 reactie thread
  • Auteur
    Berichten
    • #16992
      Anna Krasko
        @anna6earth

        Kunst in de kosmos

        @astro_Pettit

        Wetenschap en kunst, of kunst en wetenschap; verwante onderwerpen waarbij het er eigenlijk niet toe doet wat er eerst komt. Dus ik heb toegang tot een vriezer die op -95 graden Celsius (-140 F) wordt gehouden. Wat zou je doen met zo’n vriezer in de ruimte?

        Ik besloot om dunne wafelеtjes, dunne platen van waterijs te laten groeien, met enkele rede dat ik in de ruimte ben en dat ik het kan. Bovendien wilde ik zien hoe het vriesfront zich gedraagt ​​bij 0 g (zonder zwaartekracht, hoe duwt het vriesfront de kleine belletjes rond). Hier is een frame uit een hele serie. Ik fotografeerde het ijs (tweede foto) tussen gekruiste polarisatoren, waarbij ik een wit (leeg) laptopscherm gebruikte als belichter/polarisator in combinatie met een analysator (polarisatiefilter) die ik strategisch in mijn tas met persoonlijke spullen had gestopt.

        Wetenschap, of moet ik zeggen de natuur, heeft een manier om verrassende schoonheid te presenteren als je bereid bent om te kijken.

        Bron: Twitter https://x.com/astro_Pettit/status/1850159429057974425/photo/2

      • #17672
        Anna
          @akrasko97

          Kosmische kleuren bij de zonsopgang, ben nooit moe om te kijken wat de nieuwe dag zal brengen – Cosmic colors at sunrise; never get tired of seeing what the new day brings

          Don Petit, NASA astronaut

          Bron: https://x.com/astro_Pettit/status/1894629081645219860

      Weergave van 1 reactie thread
      • Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.