Quotes op vrijdag

Weergave van 0 reactie threads
  • Auteur
    Berichten
    • #7059
      Anna
        @akrasko97

        ******

        Een paradoxale reactie: als je gewend bent om net niet genoeg van iets te krijgen, en dan krijg je het ineens. En het lijkt van alle kanten goed en weldadig, maar het gevoel van wees-zijn is overweldigend.

        De laatste verklaring van levensresultaten wordt weggenomen, de laatste reden voor mislukking. Wanneer externe beperkingen verdwijnen, sta je alleen oog in oog met je eigen grenzen.

        (Polina Gorbunova)

        ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

        Wat zijn de sterke en zwakke punten van elke macht?

        In die zin beïnvloedt het de reflexen. Dat wil zeggen, op het dierlijke principe in de mens.

        Hier werden door de eeuwen heen de meest effectieve methoden ontwikkeld en gepolijst, die vandaag de dag nog steeds worden gebruikt.

        Hoe kom je uit de invloedszone? Stop met een dier te zijn. Dat is alles.

        (Sergei Seov)

        ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

        17 citaten van Viktor Pelevin

        – Een persoon heeft geen drie dennenbomen nodig om te verdwalen – twee zelfstandige naamwoorden zijn al genoeg.

        – Tegenwoordig ontdekken mensen op tv wat ze denken.

        – Er was absoluut geen betekenis in liefde. Maar ze gaf betekenis aan al het andere.

        – Het was voldoende om drie seconden rustig na te denken om alles te begrijpen. Maar waar te krijgen, deze drie rustige seconden? Wie heeft ze in het leven? Laat staan het leven, we sterven zelfs op de vlucht – en zijn te opgewonden door onze eigen fantasieën om zelfs maar een moment te stoppen.

        – Zelfs als mensen vermoeden dat ze maar batterijen zijn in de matrix, het enige wat ze vervolgens eraan kunnen doen, is het aan zichzelf verkopen in de vorm van een kaskraker …

        – Ik reisde veel en op een gegeven moment realiseerde ik me plotseling dat waar ik ook ging, ik in feite maar door één ruimte beweeg en deze ruimte ben ik.

        – Datgene waar nog geen woord voor is, bestaat voor 99,99% van de mensen helemaal niet.

        – In feite betekent “tot jezelf komen” zoiets als “tot anderen komen”, omdat deze anderen leggen je vanaf je geboorte graag uit, welke inspanningen je voor jezelf moet doen om de vorm aan te nemen die ze willen.

        – De smiley is een visuele deodorant. Het wordt meestal gezet wanneer de gebruiker denkt dat hij niet zo fris ruikt. En hij wil gegarandeerd lekker ruiken.

        – Als je gelukkig wilt zijn in de liefde, denk er dan nooit over na.

        – De mens is eraan gewend de duivel overal te zien, behalve in de spiegel en op tv.

        – De hond kijkt naar de stok en de leeuw kijkt naar degene die hem heeft gegooid. Trouwens, als je dit begrijpt, wordt het veel gemakkelijker om onze pers te lezen.

        – Het leven is heel vreemd geregeld. Om uit de put te komen, moet je erin vallen.

        – Er worden niet altijd dingen geadverteerd, maar eenvoudig menselijk geluk. Ze tonen enkel maar gelukkige mensen, alleen in verschillende gevallen wordt dit geluk veroorzaakt door verschillende aanwinsten. Daarom gaat een persoon niet naar de winkel voor dingen, maar voor dit geluk, maar ze verkopen het daar niet.

        – De anti-Russische samenzwering bestaat zeker – het enige probleem is dat de hele volwassen bevolking van Rusland eraan deelneemt.

        – Van kinds af aan geloofde ik dat de relatie tussen een man en een vrouw die vertrouwde en lichtzinnige eenvoud mist die bestaat tussen vrienden die besluiten om het samen op hun borst te nemen.

        – Ik zal nu proberen uit te leggen wat de leegte is. Luister gewoon heel goed. Dus. (Stilte) Hier, je hebt haar net gezien. Dit is wat ze is.

        (vertaling uit het Russisch))

        • Dit onderwerp is gewijzigd 4 jaren, 4 maanden geleden door Anna.
    Weergave van 0 reactie threads
    • Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.