
Er wordt echt flinke windkracht 7 en een bak water in de middag verwacht. Beetje regen is niet erg maar dit is wat te veel.
Wilde het naar de droge zaterdag ervoor zetten, maar die is nu ook niet droog meer.
Dit item gaat dus even on hold……. nieuwe datum volgt asap.
Maarrrrrrrrrrrrrr wat we wel kunnen gaan doen is a.s. zondag de 15e van 12 tot 14 uur in de afstemming in onszelf! Zo broodnodig, juist nu!
Dus doe jij mee? Heerlijk vanuit je fijne luie stoel?
🙂
——-
Buitengebeuren:
Eerst maken we een fijne stilte/wandeling waarbij we de voelbare verbinding met elkaar en het prachtige en heerlijke groen om ons heen weer mogen gaan ervaren. De verbinding ook met de dieren, de wind, het water, de bomen, alles wat zich laat voelen en zien in het moment. Gaia!
Die verbinding met alles om ons heen, is er nooit niet! We zijn er ons alleen niet altijd bewust van als we vervallen zijn in routinematig, dagdagelijks handelen.
Zien we een mooie plek om te gaan zitten, dan gaan we zo vanaf 13 tot 15 uur aldaar in observatie op een door ons in het moment gekozen item of persoon.
In onszelf, in ons hartbewustzijn.
Samenkracht middels samenzijn.
Door ons “bewust zien/in focus waar nemen” zetten we ook als het ware, daar waar nodig, de natuur om ons heen weer “aan”.
Voel jij dat je er bij wilt zijn dan graag even aanmelden via sms of mailtje naar info@mauvemassage.nl. Op de dag zelf ben ik alleen via bellen of smsje bereikbaar. Mijn nokia (geen smartphone!) heb ik bij me 06-19242191.
Afstandgebeuren:
Doe mee en keer bij jezelf naar binnen vanaf 13 tot 15 uur, of zolang jij zelf voelt dat het goed en fijn is om te doen.
Zo “ondersteunen/borgen” wij “het” veld. Co-shaping.
Starttijd: 12 uur
Afstemming: 13 – 15 uur.
Startpunt: parkeerplaats P1 nabij KNUS te Delftse Hout
Eindtijd: ergens rondom 16 uur …. of zodra het genoeg voelt voor jou
Neem zitmatje/stoeltje en iets te eten/drinken voor jezelf mee als jij dit wilt.
Voel je welkom!
🙂